ADAMPOL S.A

Firma Adampol SA oferuje wysoki poziom usług transportowych świadczonych przez firmę został osiągnięty dzięki wieloletniej praktyce. Głównym atutem jest zespół doskonale wyszkolonych kierowców z szerokim doświadczeniem w transporcie międzynarodowym. Posiadają wciąż rosnącą flotę autotransporterów marki Mercedes, MAN i Volvo z zabudowami LOHR, Kaessbohrer, Rolfo i Silver Car, którą na bieżąco unowocześniają. Wszystkie ich autotransportery wyposażone są w telefony komórkowe oraz system monitorowania satelitarnego GPS, który umożliwia im:

  • komunikację z kierowcą,
  • informację on-line o czynności wykonywanej przez kierowcę,
  • stałe śledzenie pozycji pojazdów,
  • skuteczne i bezpieczne dysponowanie flotą,
  • odbieranie wszelkich sygnałów alarmowych z pojazdów,
  • zarządzanie bazą danych pojazdów.

Pozwala to na sprawną, szybką i bezpieczną realizację każdego zlecenia.

Departament Logistyki w firmie Adampol zajmuje się zarządzaniem całym łańcuchem dostaw. Do dodatkowych zadań Departamentu Logistyki należą również: zaopatrzenie taboru własnego, odprawy celne, pozyskiwanie nowych podwykonawców, spedycja oraz składowanie.

Podczas wykonywania działań wykorzystują najnowsze zdobycze techniki oraz programy komputerowe przystosowane specjalnie do swoich potrzeb. W zarządzaniu flotą własną pomaga im system telemetryczny firmy Transics uważany obecnie za nr 1 w Europie. Planowanie transportów odbywa się za pomocą autorskiego oprogramowania TLS 2.0 napisanego przez nasz Dział IT.

3 myśli w temacie “ADAMPOL S.A”

  1. Doceniam Adampol za indywidualne podejście do klienta. Nie mogę napisać złego słowa. Wszystko wyszło tak, jak zostało zaplanowane

  2. Firma Adampol odznacza się profesjonalną i rzetelną obsługą. Komunikacja z klientem przebiega na wysokim poziomie, bez jakichkolwiek opóźnień i zakłóceń. Kulturalnie i serdecznie.

  3. Katastrofa! I to dosłownie. Brak komunikacji, kontakt telefoniczny wydaje mi się, iż w tej firmie leży na innej planecie. Nikt nie odbiera telefonów… nigdy jeszcze nie napotkałem takich komplikacji, a tu proszę taka niemiła niespodzianka. Sądzę, że podziękujemy za współpracę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *