DB Schenker

DB Schenker w Polsce oferuje pełny zakres rozwiązań logistycznych, wszystkie rodzaje transportu, magazynowanie, nowoczesne technologie IT. Prowadzi dedykowane projekty dla firm z różnych branż, np. elektronicznej, AGD, maszynowej, FMCG, chemicznej.

Operator logistyczny Schenker Sp. z o.o. zarządza globalnymi łańcuchami dostaw dla producentów, eksporterów i importerów wiodących marek. Zatrudnia ok. 2000 pracowników. Prowadzi projekty dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Dzięki sieci połączeń lądowych (drogowych i kolejowych), lotniczych i oceanicznych oraz logistyce magazynowej, towary klientów sprawnie trafiają na światowe i europejskie rynki. Strategiczne cele firmy są silnie związane ze zrównoważonym rozwojem i odpowiedzialnym biznesem.

Jedna myśl w temacie “DB Schenker”

  1. Jeśli chodzi o logistykę tej firmy… cóż, brzydko i potocznie mówiąc – straszna lipa. Komunikacja na poziomie zerowym, nie wspominając o przewoźnikach, którzy robią i pracują, jak chcą. Nie mówię o wykształceniu, ponieważ nie jest to wyznacznikiem kultury, która i tak zahacza o bruk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *