Grupa Raben

Grupa Raben jest obecna na rynku europejskim od ponad 85 lat oferując kompleksowe usługi logistyczne. Poszczególne oddziały Grupy zlokalizowane są w 12 krajach Europy, na terenie: Czech, Estonii, Holandii, Niemiec, Litwy, Łotwy, Polski, Słowacji, Ukrainy, Węgier, Włoch i Rumunii.

Jest firmą rodzinną niezawodną, stabilną organizacją, niezależną od zmian na rynkach kapitałowych. Rodzinny charakter pozwala im na szybkie podejmowanie decyzji, jak również budowanie długookresowych planów rozwoju, które nie są uzależnione od składu Zarządu.

Oferują rozwiązania nie tylko dla dużych firm, ale również przedsiębiorstw średnich i małych. Rozbudowane systemy zarządzania transportem oraz relacjami z Klientem pozwalają dostosować daną usługę do indywidualnych wymagań.

Tworzą doświadczony i zaangażowany zespół, nakierowany na wymianę doświadczeń oraz wspólne osiąganie celów. Zadaniem firmy Raben jest wspieranie Klientów w ich działaniach oraz opieka nad całym procesem logistycznym.

4 myśli w temacie “Grupa Raben”

 1. Raben to najgorsze w co można sie wpakować. Nie dość że robotę ustalają ludzie w ogóle nie znający sie na czasie pracy kierowcy to i zarobki marne. Traktują kierowców jak niewolników. Nie polecam.

 2. W Rabenie nie ma juz kto pracować, kierowcy C+E masowo zwalnija się. W maju 2017 odeszlo kilkudziesieciu w calej Polsce. Przyczyna: Mobbing, stres, chore załozenia kierownikow rabenowskich.
  Przewoznik? smiec, slugus, a jak nie pasuje wy*aj.
  Stawka 2, 6-, 2. 7 za caly zestaw Euro 5 najepiej, z nowa chlodnia oczywiscie wszystko ologowane na koszt przewoznika. Obciazenia za wszystko i wszedzie. Dokumentow tyle, ze wypada kazdemu kierowcy zatrudnic ksiegową. Porazka. Nie polecam

  a swoja drogę czekam az przwzonicy zmadrzeja i stana w zbiorwym strajku
  przeciwko temu obozowi pracy

 3. Tyle dowcipów i żartów o rabenie lata temu chodziło… i aż dziw bierze, że jeszcze ścigają się o tą robotę. Takie rzeczy tylko w Polsce.

 4. Doświadczeni liderzy to złoci ludzie. Firma ewidentnie inwestuje w rozwój pracowników – jeśli jesteś chętny podjąć się wyzwań, to drzwi do kolejnych szczebli kariery stoją przed Tobą otworem. Brzmi jak bajka? Pracy jest dużo, terminy się prześcigają, ale co z tego, skoro mogę zdobywać doświadczenie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *