Paco Transport

Paco Usługi Transportowe Import-Export Grzegorz Królikowski to polska firma, stworzona od podstaw przez Grzegorza Królikowskiego. Od ponad 20 lat odpowiada na oczekiwania klientów, dla których świadczy usługi transportowe i spedycyjne.

Oferta firmy jest skierowana do firm, którym zależy na współpracy z fachowym i terminowym partnerem. Flota pojazdów jest z roku na rok rozszerzania, zakres usług, wielkość zatrudnienia w firmie oraz liczba klientów sprawia iż firma Paco jest w czołówce średnich przedsiębiorców w branży logistycznej.

Wykorzystują flotę nowoczesnych samochodów (Mercedes, MAN, DAF), które serwisowane są w ASO po to, aby zawsze spełniały wszelkie wymogi Unii Europejskiej. Firma dysponuje również bazą transportową gdzie można dokonywać szeregu operacji logistycznych np. przeładunku towarów.

Zasięg działalności firmy obejmuje całą Europę Zachodnią, Skandynawię, a także kraje Bliskiego i Dalekiego Wschodu oraz Polskę. Posiadają dużą liczbę certyfikatów potwierdzających wysoką jakość wykonywanych usług.Posiadają również nagrody o zasięgu krajowym i międzynarodowym oraz członkostwo w Zrzeszeniu Międzynarodowych Przewoźników Drogowych. Prowadzą działalność charytatywną pomagając między innymi: Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi Ośrodek Pediatryczny im. Marii Konopnickiej, Krwinka – Fundacja dla dzieci z chorobami nowotworowymi oraz wspierają rozwój młodych sportowców sponsorując Kluby Sportowe dla dzieci Ożarowianka, MKS Piast Piastów.

18 przemyśleń nt. „Paco Transport”

 1. Bardzo dobra firma, mają dużo nowych samochodów, wynagrodzenie za kilometr też dobre, polecam wszystkim którzy szukają stabilnej i dobrze płatnej pracy.

 2. Znam firmę Paco Transport już od dłuższego czasu. Kierowcy to sympatyczni ludzie – bardzo życzliwi i pomocni. Jest to dość niecodzienne zjawisko. Współpracowaliśmy z innymi firmami i… niestety tam kierowcy zawsze opóźniali się z towarem, nie dzwonili ani nie pisali. Tu kontakt jest bezproblemowy. Usługi świadczone na wysokim poziomie. Brawo!

 3. Na początku, gdy zacząłem przeglądać opinie o Paco Transport to się przestraszyłem… chciałem zrezygnować z dopiero co otrzymanej pracy, ale mam coś w sobie z ryzykanta. Nie wiem, dlaczego jest tyle negatywnych opinii, ale jako magazynier stwierdzam, że te niemiłe wypowiedzi są po prostu odpowiedzią konkurencji, która się boi.

 4. Motywujący system wynagrodzeń i osiągów. Dzięki temu masz chęć zdobyć jeszcze więcej. Jestem kierowcą Paco i uwielbiam swoją pracę!

 5. Z firmą Paco współpracuję już od roku. Jest bardzo dobrze, by nie rzec wspaniale! Jeśli poszukujesz pracy i nie wiesz gdzie iść, spróbuj swoich możliwości w Paco!

 6. Jedną z większych zalet Paco Transport są nowiutkie auta czy chłodnie. Oprócz tego wynagrodzenia realizowane w terminie. Jestem kierowcą i nie narzekam. Mój spedytor to fantastyczny człowiek.

 7. Jeśli aktualnie przeglądasz oferty pracy, postaw na Paco Transport. W tej firmie już od 3 lat z kawałkiem pracuję jako kierowca. Paco wie, że to właśnie pracownicy tworzę firmę, dlatego też rozwija ich, regularnie wysyłając na szkolenia.

 8. Z początku obawiałem się, że gdy zacznę pracować w Paco Transport, będę wracać do domu zmęczony, nie mając siły na nic. Wiele osób pisało również, że tam to tylko harówa przez wiekie „H”. Pracy jest naprawdę dużo, ale według mnie to zupełnie normalne. Ja się cieszę, ponieważ uwielbiam mieć ręce pełne roboty oraz pełny portfel.

 9. Pracę w Paco Transport zacząłem jako spedytor. Ile się nasłuchałem o niekulturalnych, wręcz krwiożerczych warunkach pracy to moje. Ja jednak chciałem napisać, że jest to rzetelna firma, z profesjonalnie świadczonymi usługami. Sam jestem ich wizytówką, dlatego też zawsze pragnę tę zasadę potwierdzać.

 10. Z roku na rok jest coraz lepiej. Pamiętam jak zaczynałem pracę – łatwo nie było. Dużo towaru, czasami czułem się, jakbym miał zaraz się rozdwoić. Po czasie jednak ustabilizowało się. W Paco przyjmuje naprawdę dobrych ludzi, więc i atmosfera stała się wspaniała.

 11. Pracuję w Paco już od dwóch lat. Praca do lekkich nie należy, ale niech podniesie rękę ten, który ma łatwą pracę. Lubię wyzwania, więc nie narzekam. Szef sympatyczny – jeśli coś mu nie pasuje, od razu mówi co jest nie tak i jak to naprawić. Szczerze, prosto z mostu – czyli tak jak lubię, bez owijania w bawełnę. Od razu można się porozumieć.

 12. Absolutnie polecam Paco Transport! Indywidualne podejście do klienta to we współczesnych warunkach niecodzienność. Firma ta, na tle innych, właśnie tym się wyróżnia. Nie zapominają o uniwersalnym powiedzeniu – „Klient nasz Pan”. Wiedzą, kto, gdzie i po co!

 13. Z roku na rok w Paco jest coraz lepiej. To, że niektóre osoby nie dostrzegają możliwości rozwoju, to oznacza, że nigdy po prostu się nie starali. Warto się wysilić i być tylko, a może i aż pracowitym i sumiennym. Firma istnieje już ponad 20 lat to coś o niej świadczy.

 14. Firma Paco Transport docenia sumiennych i rzetelnych pracowników. Poza tym atmosfera w pracy jest mega przyjazna. Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej roboty, bez żadnych opóźnień.

 15. Potwierdzam komentarz powyżej. W porównaniu do innych firm transportowych, Paco wyróżnia się europejskimi standardami. Usługi świadczone na wysokim poziomie, zasługują na mocną szóstkę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *