Paco Transport

Paco Usługi Transportowe Import-Export Grzegorz Królikowski to polska firma, stworzona od podstaw przez Grzegorza Królikowskiego. Od ponad 20 lat odpowiada na oczekiwania klientów, dla których świadczy usługi transportowe i spedycyjne.

Oferta firmy jest skierowana do firm, którym zależy na współpracy z fachowym i terminowym partnerem. Flota pojazdów jest z roku na rok rozszerzania, zakres usług, wielkość zatrudnienia w firmie oraz liczba klientów sprawia iż firma Paco jest w czołówce średnich przedsiębiorców w branży logistycznej.

Wykorzystują flotę nowoczesnych samochodów (Mercedes, MAN, DAF), które serwisowane są w ASO po to, aby zawsze spełniały wszelkie wymogi Unii Europejskiej. Firma dysponuje również bazą transportową gdzie można dokonywać szeregu operacji logistycznych np. przeładunku towarów.

Zasięg działalności firmy obejmuje całą Europę Zachodnią, Skandynawię, a także kraje Bliskiego i Dalekiego Wschodu oraz Polskę. Posiadają dużą liczbę certyfikatów potwierdzających wysoką jakość wykonywanych usług.Posiadają również nagrody o zasięgu krajowym i międzynarodowym oraz członkostwo w Zrzeszeniu Międzynarodowych Przewoźników Drogowych. Prowadzą działalność charytatywną pomagając między innymi: Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi Ośrodek Pediatryczny im. Marii Konopnickiej, Krwinka – Fundacja dla dzieci z chorobami nowotworowymi oraz wspierają rozwój młodych sportowców sponsorując Kluby Sportowe dla dzieci Ożarowianka, MKS Piast Piastów.

67 myśli w temacie “Paco Transport”

 1. Bardzo dobra firma, mają dużo nowych samochodów, wynagrodzenie za kilometr też dobre, polecam wszystkim którzy szukają stabilnej i dobrze płatnej pracy.

 2. Znam firmę Paco Transport już od dłuższego czasu. Kierowcy to sympatyczni ludzie – bardzo życzliwi i pomocni. Jest to dość niecodzienne zjawisko. Współpracowaliśmy z innymi firmami i… niestety tam kierowcy zawsze opóźniali się z towarem, nie dzwonili ani nie pisali. Tu kontakt jest bezproblemowy. Usługi świadczone na wysokim poziomie. Brawo!

 3. Na początku, gdy zacząłem przeglądać opinie o Paco Transport to się przestraszyłem… chciałem zrezygnować z dopiero co otrzymanej pracy, ale mam coś w sobie z ryzykanta. Nie wiem, dlaczego jest tyle negatywnych opinii, ale jako magazynier stwierdzam, że te niemiłe wypowiedzi są po prostu odpowiedzią konkurencji, która się boi.

 4. Motywujący system wynagrodzeń i osiągów. Dzięki temu masz chęć zdobyć jeszcze więcej. Jestem kierowcą Paco i uwielbiam swoją pracę!

 5. Z firmą Paco współpracuję już od roku. Jest bardzo dobrze, by nie rzec wspaniale! Jeśli poszukujesz pracy i nie wiesz gdzie iść, spróbuj swoich możliwości w Paco!

 6. Jedną z większych zalet Paco Transport są nowiutkie auta czy chłodnie. Oprócz tego wynagrodzenia realizowane w terminie. Jestem kierowcą i nie narzekam. Mój spedytor to fantastyczny człowiek.

 7. Jeśli aktualnie przeglądasz oferty pracy, postaw na Paco Transport. W tej firmie już od 3 lat z kawałkiem pracuję jako kierowca. Paco wie, że to właśnie pracownicy tworzę firmę, dlatego też rozwija ich, regularnie wysyłając na szkolenia.

 8. Z początku obawiałem się, że gdy zacznę pracować w Paco Transport, będę wracać do domu zmęczony, nie mając siły na nic. Wiele osób pisało również, że tam to tylko harówa przez wiekie „H”. Pracy jest naprawdę dużo, ale według mnie to zupełnie normalne. Ja się cieszę, ponieważ uwielbiam mieć ręce pełne roboty oraz pełny portfel.

 9. Pracę w Paco Transport zacząłem jako spedytor. Ile się nasłuchałem o niekulturalnych, wręcz krwiożerczych warunkach pracy to moje. Ja jednak chciałem napisać, że jest to rzetelna firma, z profesjonalnie świadczonymi usługami. Sam jestem ich wizytówką, dlatego też zawsze pragnę tę zasadę potwierdzać.

 10. Z roku na rok jest coraz lepiej. Pamiętam jak zaczynałem pracę – łatwo nie było. Dużo towaru, czasami czułem się, jakbym miał zaraz się rozdwoić. Po czasie jednak ustabilizowało się. W Paco przyjmuje naprawdę dobrych ludzi, więc i atmosfera stała się wspaniała.

 11. Pracuję w Paco już od dwóch lat. Praca do lekkich nie należy, ale niech podniesie rękę ten, który ma łatwą pracę. Lubię wyzwania, więc nie narzekam. Szef sympatyczny – jeśli coś mu nie pasuje, od razu mówi co jest nie tak i jak to naprawić. Szczerze, prosto z mostu – czyli tak jak lubię, bez owijania w bawełnę. Od razu można się porozumieć.

 12. Absolutnie polecam Paco Transport! Indywidualne podejście do klienta to we współczesnych warunkach niecodzienność. Firma ta, na tle innych, właśnie tym się wyróżnia. Nie zapominają o uniwersalnym powiedzeniu – „Klient nasz Pan”. Wiedzą, kto, gdzie i po co!

 13. Z roku na rok w Paco jest coraz lepiej. To, że niektóre osoby nie dostrzegają możliwości rozwoju, to oznacza, że nigdy po prostu się nie starali. Warto się wysilić i być tylko, a może i aż pracowitym i sumiennym. Firma istnieje już ponad 20 lat to coś o niej świadczy.

 14. Firma Paco Transport docenia sumiennych i rzetelnych pracowników. Poza tym atmosfera w pracy jest mega przyjazna. Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej roboty, bez żadnych opóźnień.

 15. Potwierdzam komentarz powyżej. W porównaniu do innych firm transportowych, Paco wyróżnia się europejskimi standardami. Usługi świadczone na wysokim poziomie, zasługują na mocną szóstkę!

 16. Ogromną motywacją, jak dla mnie – młodego pracownika jest duże wynagrodzenie, płacone w terminie. Dzięki temu mogłem wyjechać wreszcie na wymarzone wakacje, na które zbierałem prawie dwa lata.

 17. Paco Transport mogę podsumować szybko i konkretnie – dobra organizacja, odpowiednie premie (oczywiście w zależności od włożonej pracy w wykonywane zlecenie) oraz świetny program motywacyjny – tak można awansować i zdobywać doświadczenie na kolejnych szczeblach.

 18. Podział obowiązków w Paco Transport zgodny z otrzymanym stanowiskiem. Jeśli chcesz robić więcej, to nie ma problemu. Licz się z tym, że pracy jest dużo, aczkolwiek premie i liderzy są bardzo motywujący. Chce się sięgać po więcej!

 19. Gdy obwieściłem moim znajomym, że będę pracował w Paco Transport, ci zaczęli łapać się za głowy. Odradzali, mówili, abym się nie rzucał na pierwszą lepszą ofertę – poszukał dalej. Moja intuicja jednak podpowiadała, żebym spróbował – więc spróbowałem i nie sparzyłem się. W Paco Transport pracuję już półtora roku i naprawdę nie narzekam. Jestem pod wrażeniem organizacji i wartkiego przepływu komunikacji – wszystko na najwyższym poziomie.

 20. Gdyby wszystkie firmy w Polsce, które świadczą usługi spedycyjne, były tak dobre, jak Paco Transport. W tym zdaniu nie ma cienia ironii. Kontakt z klientem jest perfekcyjny – nie mogę się przyczepić do niczego. Terminowo, przystępne ceny i profesjonalnie – te cechy Paco Transport doceniam najbardziej.

 21. Paco Transport oferuje swoim pracownikom dużą swobodę działania. Jeśli wykonujesz wszystko na czas, jesteś pracowity i rzetelny, nie możesz poskarżyć się, że czujesz zawsze czyjś oddech na plecach. To dość motywująca forma do wspinania się na kolejne szczeble kariery.

 22. dużo już słyszałem i czytałem i zresztą miałem do czynienia z firmami które zajmują się logistyką. Paco Transport jest jak dla mnie jedną z najlepszych firm w naszym kraju w tej branży dodatkowo w 100% Polska. Także jeżeli ktoś planuje zatrudnienie w logistyce to polecam to zrobić właśnie tu. Dobre miejsce , aby się przekonać czy warto dalej brnąć w logistyke

 23. Firma Paco Transport generalnie ok, niemniej z tego co słyszę chłopaki narzekają na zjazdy do domu na początku zjazdy ok ale potem niby coraz gorzej, ale ogólnie firma ok,

 24. Doświadczeni liderzy to złoci ludzie. Firma Paco Transport ewidentnie inwestuje w rozwój pracowników – jeśli jesteś chętny podjąć się wyzwań, to drzwi do kolejnych szczebli kariery stoją przed Tobą otworem. Brzmi jak bajka? Pracy jest dużo, terminy się prześcigają, ale co z tego, skoro mogę zdobywać doświadczenie?

 25. Bardzo ciekawa firma, wprowadzająca nieszablonowe rozwiązania i atmosferę. Przyjaźni ludzie, niezależnie od zajmowanego stanowiska – czy to lider, czy manager, czy nawet magazynier – podejście jest takie same, wszyscy są wobec siebie równi, nikt nie zadziera nosa, dlatego firma Paco Transport tak dobrze funkcjonuję, polecam z nimi współpracę w 100%, wszystko na czas i w idealnym stanie.

 26. Absolutnie polecam Paco Transport! Indywidualne podejście do klienta to we współczesnych warunkach niecodzienność. Firma ta, na tle innych, właśnie tym się wyróżnia. Nie zapominają o uniwersalnym powiedzeniu – „Klient nasz Pan”. Wiedzą, kto, gdzie i po co!

 27. Firma pozwalająca na naukę podstaw w logistyce i sprzedaży, wszystko skrupulatnie wytłumaczone, bez żadnych domysłów i ciągłych niejasności. Proste instrukcje, łatwa komunikacja, konkretne polecenia. Jak najbardziej widzę naszą współpracę za 5 lat z Paco Transport.

 28. Zdecydowałem się na współpracę z firmą Paco Transport dzięki właśnie takim portalom jak ten i nie żałuję tej decyzji, bardzo dobra firma, wszystko zgodne ze zleceniem. Polecam ich usługi wszystkim.

 29. Jeżeli chodzi o firmę Paco Transport to współpracujemy z nimi już ponad 15 lat i wszystko zawsze zgodnie z ustaleniami. Także dla nas firma super.

 30. Paco Transport to rzetelna firma, mają własną tabor, samochody nowe także nie zdarzyło mi się żeby coś było nie na czas.

 31. Współpracuję z firmą Paco Transport już od prawie 10 lat, przewożą nasze zioła i jeszcze nigdy nic się złego nie stało z transportem, dlatego jak ktoś mnie pyta o transport to odpowiadam Paco.

 32. Najlepsza Polska firma w mazowieckim. Paco Transport zawsze na czas i w idealnym stanie ładunek, polecam, nie są najtańsi ale przecież nie o to chodzi żeby był najtaniej tyko za rozsądne pieniądze i na czas a w Paco Transport tak właśnie jest od 20 lat. Polecam przez wielkie P.

 33. Jeśli masz odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie to zarobisz naprawdę dużo. Jeśli jednak dopiero zaczynasz swoją przygodę w Paco Transport– tak jak ja 3 lata temu – to jasne, bez owijania w bawełnę, trzeba zakasać rękawy i sumiennie pracować, ale to chyba normalne, że na awans należy zasłużyć…

 34. Atmosfera to ludzie. Przyjazne warunki pracy również zależą od Ciebie. Mogę z ręką na sercu stwierdzić, że praca w Paco Trasnport do najłatwiejszych nie należy, ale naprawdę warto. Polecam!

 35. W porównaniu do innych firm transportowych, ta wyróżnia się europejskimi standardami. Usługi świadczone na wysokim poziomie, zasługują na mocną szóstkę w Paco Transport!

 36. W porównaniu do innych firm transportowych, Paco Transport wyróżnia się europejskimi standardami. Usługi świadczone na wysokim poziomie, zasługują na mocną szóstkę!

 37. Ceny za frachty bardzo dobre. Jestem klientem biznesowym Paco Transport już od kilku lat i szczerze powiedziawszy, nie zamieniłbym ją na żadną inną. Nie narzekam na przewoźników, towar zawsze cały, dobrze zapakowany, przyjeżdża na czas. Komunikacja trochę do poprawki, ale wiem, że zdarzają się różne sytuacje losowe, na które sami nie mamy wpływu. Odrobina wyrozumiałości wystarczy!

 38. Indywidualne podejście do klienta w firmie Paco Transport, czyli to co cenię sobie najbardziej. Bez kręcenia nosem, kierowca pozostawił paletę w wyznaczonym miejscu. Wszystko zostało zrealizowane szybko i w wyznaczonym terminie.

 39. Od nie dawna Paco Transport przewozi dla nas motocykle po całej Europie, bardzo dobra cena oraz pełen profesjonalizm.

 40. Podpisaliśmy jakieś 3 lata temu kontrakt z Paco Transport na przewóz zdemontowanych podkładów kolejowych oraz pociętych szyn. Do tej pory nie ma żadnych problemów z załadunkiem rozładunkiem itp. co nie jest taką prostą sprawą przy takich rzeczach. Dlatego z czystym sumieniem polecamy firma AMB plus

 41. Firma Paco Transport to jedna z nielicznych Polskich firm transportowych która działa na Polskim rynku ponad 20 lat, polecam ich każdemu kto mnie zapyta o dobry i bezproblemowy transport.

 42. Paco Transport to fantastyczna, miła i kompetentna obsługa. Doradzili, zaproponowali odpowiednie rozwiązanie, współpraca przebiega wzorowo. Polecamy

 43. Ta firma transportowa spełniła moje oczekiwania. Wszystko na wysokim poziomie. Towar nie został zniszczony w trakcie jazdy i dotarł na czas. Kierowcy są mili i pomocni. Nie miałam żadnych problemów z tą firmą. Polecam Paco Transport wszystkim!

 44. Szacunek dla pracownika, świetnie zarządzająca kadra – tak, to są główne zalety Paco Transport. Pan dyrektor Jarosław bardzo przyjazny, zawsze chętnie przychodzi do nas, nawet zamienić kilka słów i zapytać, czy wszystko w porządku. Rozumiem, że w pewien sposób jest to kontrolowanie zadań, ale to tak subtelna metoda, że nie można narzekać.

 45. Znam tą firmę bardzo długo i zawsze korzystam z ich usług jeżeli ich tylko potrzebuję. Paco Transport to jedna z najuczciwszych firm transportowych w Polsce polecam.

 46. Paco Transport od nie dawana przewozi dla nas samochody klasyki oraz części do nich, przy tak ciężkim ładunku muszę przyznać że radzą sobie bardzo dobrze.

 47. Jeżeli szukacie wiarygodnego przewoźnika który jest rzetelny i posiada własną flotę samochodów i to prawie nowych lub nowych to Paco Transport jest firmą dla was. Polecam

 48. Rzadko się zdarza żeby polska firma transportowa była tak wiarygodna i rzetelna jak Paco Transport. Wielki plus za współpracę oraz jakość wykonywanych usług.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *