RHENUS LOGISTICS

Rhenus Logistics jest obecna na polskim rynku od 1995 roku.

Rhenus świadczy usługi z zakresu logistyki magazynowej, logistyki frachtowej, usług portowych, celnych, transportu morskiego oraz lotniczego. W portfolio usług znajdują się także usługi z zakresu logistyki high-tech, digitalizacji, archiwizacji dokumentów i recyclingu.

Firma posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu procesami logistycznymi, zaawansowanymi rozwiązaniami w zakresie IT oraz infrastruktury, a także możliwości optymalizacji kosztów w całym łańcuchu dostaw.

Stabilność finansowa, standardy ISO, oraz wewnętrzne procedury korporacyjne sprawiają, że są firmą godną zaufania i wiarygodnym partnerem biznesowym.

3 myśli w temacie “RHENUS LOGISTICS”

  1. Witam,pracuje w tej firmie od dawna ,jest spora rotacja ludzi.Liderami i prawymi ich rekami zostają koledzy od kawek i imprez po pracy .Jak się nie podlizujesz to zostajesz w tym samym miejscu. Nie polecam

  2. Nie jest tak jak piszesz. Liderami zostają osoby, które się wyróżniają bardziej niż pozostali pracownicy. Każdy chce iść wyżej, ale nie każdy się nadaje. Jestem zwykłym pracownikiem,robię co do mnie należy ale jak słyszę jak inni narzekają to mnie zastanawia po co tutaj przyszli-pracować czy się opierdzielać?! Ludziska nie ma nic za darmo-droga do sukcesu nigdy nie była i nie będzie lekka. Trzeba na to zapracować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *