ROHLIG SUUS Logistics

Firma Suus Logistics zajmuje się zarządzaniem logistyką oraz łańcuchami dostaw, szczególną wagę przywiązując w znacznym stopniu do profesjonalnej oraz indywidualnej obsługi Klienta.

Celem firmy jest dostarczanie najwyższej jakości usług Klientom w obszarze zaawansowanych projektów logistycznych oraz złożonych procesów łańcucha dostaw.

Od 2013 roku przedsiębiorstwo koncentruje się na strategicznym rozwoju pakietu usług wschodnich na rzecz przedsiębiorców z całego świata, m.in. w oparciu o spółkę córkę znajdującą się w Rosji, działającą jako SUUS Logistics.

W 2014 roku ROHLIG SUUS Logistics został nagrodzony 1. miejscem w Rankingu Business Proces Outsourcing Companies. Różnorodność doświadczeń oraz kompetencje pracowników firmy Suus pozwala im wspierać zespoły odnoszące sukcesy. Wysoce wykwalifikowana załoga gwarantuje konsulting oraz fachową obsługę. Dedykowany reprezentant firmy nadzoruje współpracę oraz jest w stałym kontakcie Klientem.

W przypadku obsługi złożonych projektów logistycznych powołujemy dedykowany zespół projektowy, który działa w obrębie jednej organizacji, natomiast nie grupy spółek, na skutek takich działań zapewniona jest płynniejsza realizacja projektów oraz skuteczniejsza komunikacja.Rohlig Suus Logistics jest jedynym polskim operatorem logistycznym o globalnych możliwościach. W ramach komplementarnego wachlarza usług takich jak: transport drogowy, morski, lotniczy, kolejowy, usługi magazynowe, projekty cargo oraz celną obsługę. Dla swoich klientów mają najlepsze rozwiązania optymalnie dostosowane do ich zapotrzebowania.
2016 – ROHLIG SUUS Logistics ponownie zyskuje miano Trzeciego Operatora Logistycznego w Polsce w rankingu TSL Dziennika Gazety Prawnej.
Fracht morski oraz powietrzny realizują w partnerstwie z międzynarodową grupą Röhlig & Co. obecną na całym świecie. Paletę usług globalnych dopełnia fracht intermodalny oraz kolejowy, ze szczególnym uwzględnieniem kierunków wschodnich.Usługi magazynowe realizowane są w centrach logistycznych, możliwości operacyjne zwiększają się dzięki sieci oddziałów i centrów logistycznych w całym kraju.

4 myśli w temacie “ROHLIG SUUS Logistics”

  1. Towar przyszedł starannie zapakowany i bez uszkodzeń. Kurier ( Suus ) wcześniej zadzwonił, podstawił 90 kg paletę dokładnie tam gdzie chciałem bez dodatkowych opłat i kręcenia nosem. Miły gość. Polecam wszystkim !

  2. Praca w Suus to odpowiedni wybór, jeśli po studiach nie wiesz, co masz ze sobą począć. Tym bardziej, jeśli wiesz o co w sprzedaży chodzi i co napędza nasz rynek. Na początku zarobki są w porządku – z czasem zaczynają rosnąć. Nabywane doświadczenie jest doceniane.

  3. Towar przyszedł dobrze zapakowany, bez jakichkolwiek uszczerbków. Pomimo dużej palety, ważącej prawie 100 kg, kierowca bez żadnych fochów i spin, postawił ją w wyznaczonym miejscu. Polecam wszystkim Rohlig SUUS.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *