TM Transport-Spedycja

W ofercie firmy TM Transport, znajdą Państwo usługi drogowe, magazynowanie oraz neutralizację dokumentów. Specjalizują się zarówno w transporcie krajowym, jak i międzynarodowym, oferują także przewozy specjalistyczne (np. przewozy ładunków LTL w kontrolowanej temperaturze, ładunki ponadgabarytowe jak i bezpośrednie dostawy na produkcję).

Firma TM Transport – Spedycja oferuje kompleksowe usługi logistyczne, szczególną uwagę przywiązując do profesjonalnej obsługi i indywidualnego podejścia do każdego Klienta. Działając na wielu płaszczyznach, za każdym razem tworzą rozwiązania skrojone na miarę potrzeb i oczekiwań Klientów.

Na tle konkurencji wyróżnia firmę rzetelność i terminowość świadczonych usług, a tabor którym dysponują spełnia wszystkie niezbędne normy i wytyczne, aby mogli Państwo powierzać im swoje materiały i ładunki, spokojni o ich bezpieczeństwo.

Firma otrzymała certyfikat „Firma Godna Zaufania” oraz „Certyfikat Wiarygodności”. Dodatkowo firma spełnia warunki programu Rzetelna Firma.

Pracownicy tej firmy tworzą wyspecjalizowany zespół, dla którego największe znaczenie ma jakość, skuteczność i zadowolenie Klienta. To wszystko sprawia, że są niezawodną, stabilną organizacją, której zaufało już dziesiątki Klientów.

9 przemyśleń nt. „TM Transport-Spedycja”

  1. Młoda ale godna zaufania firma, spełnili nasze oczekiwania, polecamy wszystkim którym zależy na czasie i dobrej cenie.

  2. Wszystko tak naprawdę zależy od tego, w jakim zespole się znajdziesz. Owszem można narzekać, na niektóre osoby, które aż łakną konfliktów, ale ja uważam, że to kwestia dogadania się. Niektóre osoby nie wytrzymały i przeniosły się do innego zespołu. Ja po pewnym czasie również podjąłem taką decyzję. Grupa zmieniona – lepsze, nowsze auto zostało zapełnione, pensja wzrosła. Uważam, że przysłowiowe „Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz” idealnie dopasowuje się do tej sytuacji.

  3. Jako klient mogę stwierdzić, że firma ta jest serdeczna i solidna. Dlaczego? Od razu czuje się lepiej na widok kierowcy, który pomimo przejechania wielu kilometrów, stania w kilku korkach i złych warunkach pogodowych, nadal uśmiecha się, jest kulturalny, miły, a nawet na koniec rzuci swobodnym żartem.

  4. Z TM-Transoort współpracuje nam się wspaniale. Towar dostarczany jest na czas. Jeśli nawet wynikły jakieś opóźnienia to z powodu warunków pogodowych i tych na drogach. Komunikacja na najwyższym poziomie, wszystko ustalane od razu.

  5. Uważam, że to najlepsza firma transportowa na polskim rynku. Współpracujemy z TM-Transport już od dłuższego czasu i naprawdę nie mamy żadnych zastrzeżeń. Towar przyjeżdża w bardzo dobrym stanie, bez żadnych uszczerbków – zawsze na czas.

  6. W TM-Transport pracują super ludzie, zespół jest młody ale nie brakuje im doświadczenia. Czasami klienci nie rozumieją poślizgów, wynikających z dużej ilości ładowanych towarów i terminów, które gonią. Jednak koniec końców zawsze wszystko da się dogadać i rozwiązać w sympatyczny sposób. Pamiętajmy, że jesteśmy ludźmi i pomyłki.

  7. Rzetelna firma, sumienni pracownicy. Bardzo indywidualne podejście do klienta. To samo mogę napisać o zrealizowanej dostawie – dotarła w odpowiednie miejsce i na czas. Polecam TM Transport z Ząbek.

  8. To była jedna z cenniejszych praktyk. Duża pomoc ze strony pracowników. Zadanie ciekawe i wymagające, duże nastawienie na wyniki. Generalnie ma się poczucie, że czas spędzony w firmie TM Transport nie był stracony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *